Leonberger do adopcji - oddam wyłącznie w dobre i odpowiedzialne ręce

Leonberger do adopcji oddam szczeniaka za darmo w odpowiedzialne ręce - Wielkopolska Poznań

Młody leonberger do adopcji  czeka na swojego odpowiedniego i kochającego człowieka

Leonberger - pies do adopcji jest bardzo sympatyczny. W obecności domowników cały czas wesoło i z zaciekawieniem interesuje się otoczeniem. Jest bardzo kontaktowy. Uwielbia być długi czas głaskany i przytulany (nie każdy leonberger tego pragnie). Doskonale dogaduje się z innymi zwierzętami. Wychowany został w domu. Źle znosi pozostawienie sam na sam w ogrodzie - taka jego natura. Potrzeby fizjologiczne od dawna załatwia wyłącznie na zewnątrz. Nie przeżył nigdy żadnych traumatycznych przygód. Nie przebywał w schronisku. Jego rozwój psychiczny przebiegał i nadal kształtuje się prawidłowo. Nie należy do psów po tak zwanych przejściach.
Najchętniej oddam jego los osobie lub rodzinie znającej rasę, na której temat można poczytać na stronie głównej oraz blogu. Mile widziane osoby z Wielkopolski, a najlepiej z okolic Poznania, ale nie jest to warunek konieczny. Dobrze, gdyby w nowym domu mieszkał jeszcze jakiś inny towarzyski pies.
Osoby zainteresowane i chętne do przyjęcia leonbergera do adopcji pod swój dach proszę o wstępne kontaktowanie się wyłącznie poprzez aplikację messenger. W treści proszę napisać w kilku zdaniach o sobie oraz co Państwo jesteście w stanie zaoferować psu i czego od niego oczekujecie. W trosce o los psiaka odpowiemy jedynie na wybrane wiadomości - te najbardziej wzbudzające zaufanie. Nowa rodzina będzie zobowiązana umową adopcyjną.
Pies to rasowy leonberger. Ma pochodzenie potwierdzone dokumentami ZKwP ( Związek Kynologiczny w Polsce ), które będą do wglądu.

Zdjęcie zamieszczone w ogłoszeniu przedstawia psa w wieku szczenięcym. Oczywiście udostępnię aktualne zdjęcia, jak i więcej informacji w wiadomości prywatnej. Wytłumaczę również dlaczego jest to leonberger do adopcji.

Wielkopolska - Poznań - okolice

Leonberger hodowla FCI - Bertusowy Gaj

Nasza hodowla zrodziła się z fascynacji rasą leonberger. Leonbergery to wyjątkowe psy. Generalnie nie sprzedajemy szczeniąt do hodowli. Nie zależy nam, by nasi wychowankowie odnosili sukcesy na wystawach. Wynagrodzeniem za wszelkie trudy są dobre wieści od uszczęśliwionych ludzi, którym powierzyliśmy odpowiedzialnie nasze szczenięta. Staramy się unikać ogłaszania naszych miotów na popularnych portalach, jak olx, czy allegro. Lubimy, gdy ludzie sami znajdują naszą hodowlę - poświęcony czas i trud poszukiwań stanowi dla nas dodatkową gwarancję dobrego życia dla psów u nas urodzonych.

Leonberger zdjęcia